watt

7 důvodů, proč je Watt skvělé místo pro D’n’B

Budeme první, kdo do nově zrekonstruovaného klubu v centru Brna přiveze Drum&Bass. Z následujících řádků se dozvíte, proč jsme si vybrali právě Watt!

 

 

 

  1. Balkónek! Klasika je sledovat DJe z tanečního parketu. Tak to máme rádi a tak to taky vždycky bude. Co nás ale dostalo ve Wattu nejvíc, je luxusní galerie v úrovni těsně nad DJem, ze které se dají pozorovat mistři beatu v akci z nadhledu.

  2. Prostorný taneční sál, zkrátka spoustu prostoru jak pro ty, kteří chtějí tepat ve vřavě, tak pro ty, kteří radši postávají v zadnějších řadách.

  3. 3 patra, 3 bary, ano, při akcích většího objemu je možné otveřít i třetí patro. Výhody baru na každém patře jsou jednoznačné, předejdeme tak situaci “jeden debilní drink a čekám na něj už půl hodiny!”

  4. Prostor pro pokec, jasně, do klubů chodíme především za muzikou, ale někdy si člověk chce od hluku odpočinout, nebo se prostě někam zašít. To ve spoustě klubů nejde, protože zvuk z beden ze stage to pere úplně všude. Ve Wattu to tak není a míst, kde se dá v klidu pokecat s kámošema je tu opravdu hodně.

  5. Skvělý zvuk se silným výkonem a z více zdrojů. Jak to zní se ale dokonale popsat nedá, budete si ho muset přijít poslechnout sami.

  6. Projekce, konkrétně 3 velke videoprojekční plochy a TV okruh pro videoprojekce. První akce bude spíš test run, ale časem určitě náležitě využijeme”

  7. Lokace, lokace, Svoboďák! Nebo spíš pár kroků od Svoboďáku, ale na tom už tolik nesejde. Hlavní je, že klub je v dokonalém dosahu MHD po celou noc. A pokud se zrovna kamarádi baví jinde v centru, stačí jim zavolat!

První akce, kterou zde pořádáme, je Undercover se srbskými neuromajstry Splash Heads v sobotu 10.3.

Facebook Event zde
Watt Club Facebook fan page zde

w1

 

w2

 

splash heads

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*