dnbdna_30052014-ico

Poslední DNB DNA jarní sezóny je tu

Tento pátek se bude na Favále tepat v rytmu posledního dílu DNB DNA této sezóny. Aby to bylo rozloučení, jak se patří, pozvali jsme čtveřici severomoraváků. Protože se na severu vždycky hrálo pěkně zostra, můžete se těšit na pořádnou nakládačku.

 

 

A když ze severu, tak nesmí chybět dvoika.troika.

První hostem měl být Ibogain, polovina producentského dua Morebeat. Bohužel nemoci nechodí po horách, ale po lidech, takže na Ibogaina si budete muset počkat na někdy příště. Místo něj jsme sehnali adekvátní náhradu, jeho ex-kolegu z dvoiky.troiky. Nyní člena Redrum crew, skvělého dje a bezesporu i českou dnb legendu, kterou není nikdo jiný než DJ Sayko. Sayko navíc je velmi pilný producent. V poslední době se dal dohromady s Afterlifem a založili společně projekt Razcals. Checkněte Saykův soundcloud, protože v jejich kuchyni se pečou velmi vypečené zlámaniny a Sayko si je určitě vezme na Favál na vás ozkoušet.

Druhým hostem z dvoiky.troiky bude Dry-Rot, který si na dnáčku střihne repete. Kdo ho slyšel posledně, neměl by chybět ani tentokrát. Krom toho, že to je zručný dj, začíná Dry-Rot vystrkovat růžky i jako producent. Jeho beaty najdete u Freak rec. či na novém českém labelu Blast Furnace.

Mladou severskou krví bude dvojka Cooldy a Ron-X, kteří společně v Třinci už nějaký pátek pořádají vypečená mejdla Future Control. Od Rona se můžete těšit na klasicky ostravský trubka-tyč stajl. Cooldy pak potěší vytříbenou selekcí všechny fandy raggajunglu. Rozloučení se sezónou si nenechá samozřejmě ujít rezident Hrr.nec z Redrum crew. A opět jsme se vrátili k heslu “mládí vpřed” a na dnáčku dostane prostor předvést se brněnský mladý střelec Fil White z Trenikl soundu.

Lineup:
20:30 – Hrr.nec
22:00 – Cooldy
23:30 – Sayko
01:00 – Dry-Rot
02:30 – Ron-X
04:00 – Fil White

Sayko (Deafmuted rec., Darktide rec., Sunside rec., Redrum)
Dry-Rot (Freak rec., Blast Furnace rec., dvoika.troika)
Ron-X (Future Control)
Cooldy (Future Control)
Hrr.nec (Redrum)
Fil White (Trenikl sound)

30.5.2014 Favál – Brno
40Kč do 22:00, potom 70Kč

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*