DNB DNA ico

DNB DNA: Drumandbass.cz edition

50 let, to je součet let, co roztáčí desky čtveřice hostů z drumandbass.cz, která tento pátek 1.6.2012 dorazí na další vydání oblíbené brněnské tancovačky DNB DNA. 

 

 

A když je řeč o téhle skvadře, nemůže v sestavě chybět jejich bigboss BEAST67. Ten roztáčí gramce od roku 2000 a za tu dobu si zahrál mimo snad všechny české kluby  i v Anglii, Španělsku, Německu, Švýcarsku, Polsku či na Slovensku. Je rezidentem nocí Drumstation a Vision v pražském klubu Cross a Drumandbass.cz Night v klubu Roxy.

První zkušenosti s gramofony druhého hosta sahají až do roku 1998. Za tu dobu si stihl vypracovat technicky naprosto precizní styl a vytříbený vkus. I díky tomu jezdí hrát po celé republice a supportuje taková světová jména jako Noisia, Ed Rush, State Of Mind, The Upbeats, Nphonix, Fourward, Axiom a spousty dalších. To vše ač pochází z malé jihomoravské vísky Dubňany. Správně jste zbystřili, druhým hostem bude dj SOLDIK.


Od roku 2001 roztáčí desky po mejdanech frýdecký SMARIO. Je rezidentem a promotérem vypečené akcičky NAA:SH:UP v klubu Stoun. A jako promotér během své kariéry  vůbec nezahálí a připravil akce s hvězdami z celé Evropy – namátkou Temper D, The Panacea, Cooh, Crossfire, Kano, Karn Evil, Maztek, Drumsound, Ink, N.One, Chris.Su, atd. I tento výběr hostů svědčí o jeho vytříbeném vkusu. Navíc Smaria jste na Dnáčku měli možnost slyšet a věříme, že výborný výkon z poslední návštěvy ještě pozvedne.

Poslední z hostů za drumandbass.cz je jediný brněnský reprezentant v této crew. Zároveň šéfuje brněnskému Redrumu. Hádáte správně, řeč je o nekompromisním drtiči parketů X.MORPHovi. Ten se za gramce postavil v roce 1999 a od té doby jezdí roztáčet uragány víkend co víkend nejen po celé naší zemi, ale i na Slovensko, do Polska či ve Slovinsku.

No a když si to spočtete čeká vás v pátek opravdu nekompromisní náser, protože 50 let zkušeností to se prostě musí nějak projevit no né?

Navíc i tentokrát nebude chybět rezident dnáčka dj HRR.NEC z Redrum crew. Sestavu měl doplnit původně jeho kolega z Redrumu  Dreadnot. Ten se bohužel kvůli pracovní vytíženosti mimo Brno nedostaví. Proto jsme dali již druhou příležitost zatopit pod kotlem mladíkovi z Fleshpot crew. Jen si vzpomeňte, jak posledně pěkně zatopil CRASHMAN.

Závěrem doplníme, že DNB DNA se koná opět v brněnském klubu Favál a u vstupu si do 22:00 nachystejte drobné v celkově hodnotě 30Kč, po desáté pak dvojnásobek. Tím končí dnešní lekce počtů a nezbývá než doplnit, kdy vám kdo zahraje.

————————————————————————————————————————————————
Tak bohužel Soldika nám bacil nějakej bacil a tudíž nedorazí. Náhradu jsme chtěli samozřejmě z dnb.cz, ale ouha, všichni djs už někde hrajou. Nakonec naše volba padla na dje, který na Favále už dvakrát hrál, ale zatím vždycky jen tekno. Ale tento dj hraje i dnb, takže dnes na dnáčku budete mít poprvé možnost si poslechnout, jak hraje drumy dj SHERPA z Prosex soundu.

Lineup:
20:30 Hrr.nec
22:30 Beast 67
00:00 X.Morph
01:00 Sherpa
02:30 Smario
04:00 Crashman

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*