dnbdna_03102014-ico

Dr.Kary & W23 na pátečním DNB DNA

První říjnový pátek se můžete těšit na další vydání DNB DNA. Tentokrát se pojede na jamajské vlně, protože pozvání přijal již legendární zpěvák české reggae scény MC Dr.Kary.

 

 

S majkem v ruce objíždí české a slovenská pódia již notnou řádku let a to jak sólo, tak i s oblíbenou kapelou Fast Food Orchestra. Jeho věrným parťákem při sólových vystoupeních je dj W23 aka Wilda Panda z Panda Unity, který s Karym dorazí i na Favál a společně se Vám představí ve speciálním drumandbassovém a electro setu.
Druhým hostem bude olomoucký Crackenn z RajjaGungle crew, který vám přijede naservírovat jemu typický dnb set prošpikovaný raggatekkem a junglem. Podobně veselý set si pro vás určitě nachystá i rezident Hrr.nec z Redrumcrew, který nebude chybět ani tentokrát. Spolu s ním za Redrum dorazí i Checkmate, který přislíbil taktéž přibalit nějakou tu raggajunglovou placku. Ze soundsystému Lont Vehikl nám přijde ukazát Jimi, jak umí sypat drumandbassy. A sestavu uzavírá a celou párty odstartuje E2JZ z Jahneral crew.

Lineup:
21:00 – E2JZ
22:30 – Crackenn
00:00 – Dr.Kary & W23
01:30 – Hrr.nec
03:00 – Checkmate & Jimi

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*