sle

fraGz! na dubnovém Stepsletu

Po lednovém oldschoolu s Masheenem na Favál přijede portugalský řezník fraGz! Skvělá příležitost pro všechny, kteří si chtějí ukrátit čekání na květnové masakrózní DNB DNA s Forbidden Society.

 

 

João Fragoso aka fraGz! je relativně mladý portugalský producent, který se hudbě věnuji již od útlého věku. V mládí rád poslouchal Hardcore, Punk a Trash, což je znát na jeho současné tvrdé produkci. V roce 2004 začal hrát na bicí a 2 roky nato se začal věnovat produkci.

V současnosti je fraGz! členem Yellow-Stripe Crew. Podařilo se mu vydat tracky na mnoha velkých labelech, jako například Prspct, Forbidden Society Recordings, Union a Future Sickness. V roce 2010 vyhrál cenu “Upcoming Talent” a v roce 2011 byl nominován v kategorii nejlepší DJ a nejlepší producent na Backstage Forum DNB Awards. I přez svůj mladý věk je tedy fraGz! opravdovým zkušeňákem!

Jeho hudbu můžete omrknout na soundcloudu. Navíc je na Youtube k dispozici záznam vystoupení z budějické Therappy Session. A potom je tu samozřejmě fraGzův Facebook.

Line-up hlavní stage doplní tvrdě hrající polovina Redrumu, konkrétně X.morph, Panzer, Hrr.nec, Casper, Pier a Mushka. O projekci se tradičně postará VJ Spool. Otevřená samozřejmě bude i druhá stage, kde bude multižánrem bavit Jimi Lont z Vehikl Sound Systému, LS Dos z Disqotek corp a redrumáci Zaion, Checkmate a Mystique. Zlomenému beatu zdar!

 

STEPSLET with fraGz!

Main Stage:
fraGz! (P)
X.morph, Panzer, Hrr.nec, Pier, Casper, Mushka

Second Stage:
Mystique, Checkmate, Zaion, Jimi, LS Dos

Kdy: 24.4.2015
Kde: Brno, Favál – Music Circus
Start: 21:00
Konec: 05:00
Vstup: 80,- do 22:00 / 120,- po 22:00
GPS: 16.5797586°E, 49.1847286°N
Facebook Event

http://data.jirichlebus.cz/REDRUM/ss_fragz_02.png

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*