Vendeta28_96

Francouz Undergang na brněnské Vendetě

Již tento pátek se uskuteční další pokračování party Vendeta v brněnském klubu Fléda. Po pěti letech se do tohoto klubu vrátí francouzský jednočlenný projekt Undergang, který zde již dvakrát předvedl strhující show na party Break4Beats.

 
 

Jednou rukou rytmika, druhou scratche, mikrofon snímající moderní a excitovanou poezii…a to vše pod taktovkou jediné osoby! Příznivci tvrdých beatů tak budou mít šanci zažít něco opravdu výjímečného, co na našich parties není moc často k vidění.

Vedle Underganga vás opět čeká kvalitní support o který se postarají dj UfO, Yak z Pohonu, Mercur za BassInfection a resident Imaginaton Festivalu dj Blofeld. Všichni zmínění vás provedou širokým spektrem drum´n´bassu – od liquidu, přes tvrdé neuro, až po aktuální zvuk dnb stepu. Druhé živé vystoupení tohoto večera vás očekává na bar stagi, kde svou produkci představí talent Fryfex. Vedle ně se zde představí divoké duo PapiOIL a Kotlyk, kteří vystupují společně jako Pako DJs, a mladý dj Fryfex z JZD promotion.

Jak už bylo řečeno, celá party se koná jako příprava na drum´n´bassový svátek tohoto podzimu, festival Imagination. Díky tomu zde budou k dispozici ke koupi zlevněné vstupenky, a to ještě za lepší cenu než v předprodeji: 549,- Kč bez poplatku! Kdo o ně projeví zájem, bude si je moci koupit u vstupu do klubu.

VENDETA
Imagination WarmUp
www.imaginationfestival.cz

21. září 2012, Fléda, Brno
Start: 20:30, Vstup: 20,- / 80 ,- czk
Facebook event

Main stage:

UNDERGANG (Live / FR, http://theundergang.free.fr)
UfO, Yak (Pohon)
Mercur (BassInfection)
Blofeld (Imagination Festival)

Bar stage:

Fryfex (OMC, Pohon rec.)
Pako DJs (PapiOIL & Kotlyk)
Styrax (JZDpromotion)

Videoprojekce: VJ Zae & Spool

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*