HOLDER – FRESH & OLD MEAT

V dnešním díle se kouknem na několik dnb setů, které by neměli ujít pozornosti drumandbassovým posluchačům, ale ještě předtím jedna ne drumandbassová aktualitka, kterou nemužu nechat jen tak bez povšímnutí.

 

 

Třinecký rodák Martin Staszko se zapsal zlatým písmem do české pokerové historie, kdy se dostal na final table největšího pokrového turnaje světa a dokonce s tím, že vévodí s největším počtem chipů. Zbytek a mnohem více se dočtete na http://www.pokerman.cz/ a teď na ty sety :)

Začneme setem od mého velkého oblíbence Seby. Je to klidný set, kde jednotlivé tracky krásně navazují na další. Celkově Sebova tvorba je atmosférická, procítěná, něco jako zachmuřené dny podzimu nebo první jarní paprsky. Set tvoří jen skladby od Seby.
[pro-player type=”MP3″]http://podcast.drumandbass.nl/NLDNB002%20-%20Seba.mp3[/pro-player]
(or download here)
 

Další pán na holení pochází z České republiky a je to Dj Strato, který se svým setem vyhrál zaslouženě dnb soutěž LIR kontest a myslím, že by bylo určitě škoda ho sem nezařadit! Však posuďte sami.
[pro-player type=”MP3″]http://hmk.deltakwadrant.net/Strato%20-%20LIR%20CZ%202011%20Konstest%20Mix%20-%20Shogun%20Audio.mp3[/pro-player]
(or download here)
 

Zatím jsme měli „klidovky“, takže teďka něco od podlahy, přímo „destruction derby“. Pár dní starý set od amerického producenta Gridloka, který namíchal ze zatím nevydaných věcí, takže se do budoucna máme určitě na co těšit.
[pro-player type=”MP3″]http://soundcloud.com/gridlokdnb/carmageddon/download[/pro-player]
(or download here)
 

Na závěr jsem si pro vás nachystal live set od Usual Suspects z roku 2000, kdy byl hostem na Shadowbox night v Praze. Je to z dob kdy drumandbass byl ještě v plenkách, dnes již to je old school, ale rád si jej poslechnu a připomenu si minulost.
Přesný track list nemám, ale vesměs jsou to tracky od Usual Suspects a jim podobným.
Download HERE
 

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

One Comment