dnbdna_29112013-ico

Majitel labelu System Shock na DNB DNA Deluxe

Do Brna přijede poprvé buch buch – hopsa hejsa v džungli, dancefloorový mistr v drumandbassu, majitel labelu System Shock a oblíbenec Andyho C, anglický DJ a producent Callide! 29. listopadu se těšte na pořádnou porci ozembuchů!

 

S myšlenkou zahraničního headlinera na DNB DNA jsme si pohrávali už delší dobu a konečně se to povedlo. Poprvé za novodobé existence DNB DNA, se na za playery postaví host z Anglie.

Dan Robertson je považován za jednoho z těch slušných dancefloor producentů. Proč slušných a proč dancefloor? Jeho vlastní tvorba a dj skills patří mezi ty okrajové v drumandbassu, přesto si našel DJ Callide, jak si tento Gloucesterský rodák nechá už bezmála 10 let říkat, své místo v řadě setů světoznámých djů a jeho tvorbu hrají na i anglickém Rádiu1. Jeho sety často patří k high lightům večera, hlavně díky absenci všudypřítomných pop šlágrů. Callide se na scéně objevil koncem roku 2005, kdy se stal vítězem v soutěži začínajících producentů a následně jeho tracky vydaly labely RAM, 36 Hertz, Deadly Records a další.

i

Callide se po celkem slušném nástupu na scénu a dík velice slušným prodejům jeho tvorby, rozhodl založit vlastní label. V první polovině roku 2006 zakládá label System Shock Recordings, na kterém vychází hlavně jeho tvorba. Jeho produkce je tvrdá, náročná a má za úkol jediné; vyřadit na danou chvíli co nejvíce mozko-žroutů z hlavy a daří se mu to zatím dobře. Za jeho nejznámější pecky a top-sellery patří remix “Badboy Sound feat Dread MC” a “Ecstasy Rising”. Ovšem to nejlepší co kdy Callide napsal, bylo k nalezení na labelu RAM a chválu na “Supreme” pěl samotný Andy C kudy chodil.

Mezi nejnavštěvovanější lokality, kde Callide roztáčí playery, patří například země Jížní Ameriky, a kromě Anglie také často navštěvuje Prahu. Tentokrát  přijede na Moravu a to konkrétně do Brna, na DNB DNA klubu Favál. Při jeho prvním vystoupení na Moravě ho v lineupu doplní Murte, N.E.D, El Waca a pochopitelně i vždy přítomný Hrr.nec.

Na facebooku již nyní můžete soutěžit o volné vstupenky na DNB DNA Deluxe edition a těšit se můžete i na rozhovor se samotným Callidem. Vstupné je krásných 70kč do 22té hodiny, po té za rovných 100kč.

 

CALLIDE (System Shock, 36 Hertz, RAM / UK)

Murte (Panda Unity)

N.E.D (Ultimate crew)

Hrr.nec (Redrum)

El Waca (Pohon)

 

Kdy: 29.11.2013

Kde: Favál, Brno

Start: 21:00

End: 6:00

Vstup: 70,- do 22:00 / 100,- po 22:00

=== Facebook Event ===

dnbdna_29112013-WEB3

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*