feature

Break Mix One – Checkmate

Nejenom drumandbassem živ jest Redrum DJ! Checkmate nám umíchal breakbeatový set a je to opravdu hodně funky! Na živo si budeme moct break beat poslechnout 26. 2. na Favále na akci Re-action.


11084396_971604559516634_171226086_n

Spring – Checkmate

Chceckmate se opět činil. Jaro se rozhodl přivítat dalším skvělým setem. Tentokrát je to veselá liquidní jízda sestavená z prověřených klasik i z novějších kousků. Zkrátka do sluchátek během jarní procházky značka ideál.

 

 


11041324_960214843988939_1640037498_n

Biohazard – Checkmate

DJ Checkmate se opět činil za mixákem a nahrál nový set zvaný Biohazard. Je to opravdová pecka – skoro hodina a půl precizně namíchaného neuro-teku.


BM_cover

Bass Madness – Pier

Zachytit záznam setu od Piera je něco jako najít čtyřlístek v poušti nebo slušné lidi na seznamu volební kandidátky. Málokdy se to povede. Tentokrát to klaplo (thnx to Wiit!) a set z listopadové Bass Madness si můžete poslechnout i stáhnout.


incident_mix

Minimix for Stepslet – Incident

Jako pozvánku na tradiční listopadový Stepslet přijměte převážně liquidový set od maďarského producentského dua jménem Incident. Pohodové rytmy mají hoši rádi, ale nebojte se, na Favál si připravují něco svižnějšího :)


check_dnbdna

Special Mix 4 DNB DNA – Checkmate

Ke speciálnímu ragga DNB DNA, které proběhne první říjnový pátek, umotal DJ Checkmate mix, který se vlní na podobné jamajské vlně.


thing

Minimix – Ramires

Nový redrumácký mix je na světě! Tentokrát se za pultík postavil kroměřížský DJ Ramires. V krátkém mixu plném svižných mixů nám opět ukázal, že to s neurem opravdu umí. No poslechněte!


check_pnm2

Pick’n’mix – Checkmate

V sekci Music na vás čeká nový májový set Pick’n’mix od DJe Checkmate. Příjemný společník pro deštěm provoněná rána i sychravé večery.


redrumcast_11

Redrumcast 011 – Zaion

Novou Podcast namíchal náš čerstvě naverbovaný Redrumák Zaion. Čistou hodinu deep techy a neura, najdete tradičně na našem Mixcloudu, kde je i odkaz ke stažení. Vynikající mix, vřele doporučejeme!


redrumcast_10

Redrumcast 010 – Overflow

Redrumcast 010 jsme věnovali našemu kamarádovi Overflowovi. Tento set byl nahraný krátce před jeho odchodem do věčných lovišť a nesl název Overflow – Promo 2004/12.


redrumcast_09

Redrumcast 009 – Panzer

Leze, leze po železe, nedá pokoj, až tam vleze. V ruce hlaveň, v kapse kost, hlavy trhá na počkání, nikdy nemá dost. Srdce žádné, namísto něj kus železe, Panzer s tímto Redrumcastem vyžene másla do lesa.


redrumcast_08

Redrumcast 008 – Checkmate

A máme tady další Redrumcast, tentokrát se pochlapil kolega Checkmate. Ve více jak hodinovém mixu na vás čeká pěkná porce neura a na konci i něco ostřejšího. Tento mix doporučuje 11 z 10 neurologů.


redrumcast_07

Redrumcast 007 – Ramires

Další Redrumcast z dílny Redrum Crew, tentokrát od Ramirese, který se po krátké přestávce vrací za mix. Ramirese můžete slyšet na Stepsletu se Zardonicem. Welcome back mate ;)


00-Soldik-Drumselecta_2013-Promo_Mix

Drumselecta Promo – Soldik

K blížící se Drumselectě i jako součást soutěže o volné lístky, jsem nedávno namíchal set z toho co nejčastěji hraji a jsou v něm taktéž zakomponované i tracky z mého privátně řezaného vinylu, které vyšly jinak jen jako DD.


xm_speedway

Speedway (1K fb fans) – X.Morph

X.Morphův facebook profil hlásí přes 1000 fanoušků! Jako dárek a poděkování za jejich přízeň a podporu jim mistr osobně namíchal pekelně koncentrovaný 30minutový mix výmluvně nazvaný Speedway.


redrumcast_06

Redrumcast 006 – Soldik

Po odskoku k drum and bassovým klasikám v Redrumcast 005 mixu, který sklidil velmi pozitivní reakce, jsem i v tomto díle zabrousil do stejného období a vybral z pokladnice dalších několik kousků, nJoy.


redrumcast_05b

Redrumcast 005 – Soldik

Tento díl Redrumcastu jsem věnoval oldskoolovému / klasickému Drum & Bassu a speciálnímu vydání DNB DNA, která se uskuteční už tento pátek – 7.6.2013 a uslyšíte tam hity z let 1990 – 2005. Celou retro akcí vás provedou Koogi, C.N.B a Redrum DJs.


redrumcast_04

Redrumcast 004 – VJE

Když se daří, tak se daří. O špicové míchanec se postarala naša baba, VJE. Sety od VJE znáte spíše ze začátků večírků a plné líbivých písniček. V Redrumcast 004 však přidala i něco tvrdšího, což by mohlo být hlavně brňáky kvitováno :)


redrumcast_03

Redrumcast 003 – Sayko

Dalším setem přispěl do Redrumcastu Sayko. I tentokrát se selekce týká starých dobrých fláků. V tomto případě zaměřeno na deep a expiremntalnější vlnu, let ne až tak dávnou. Tak vůbec neváhejte a poslechněte si hodinu skvělých beatů a mixů.


xmorph

X.Morph – Nightmare DNB Mix 2013

Čaroděj X.Morph, král všeho nečasu, přichází s novým mixem, který vás zaručeně prohřeje a rozkmitá, ať už sedíte doma pod dekou, v šalině nebo za volantem!


casper

Casper – Budoucnost 2013

Nejnovější ochutnávka od dj Caspera je namíchaná posluchačům přímo na míru s decentní příchutí budoucnosti. Příjemný poslech Vám přeje Redrum crew.


redrumcast_02

Redrumcast 002 – Mushka b2b Panzer

Koncem týdne si dali Panzer s Mushkou náhodnou domácí session a vznikla z toho Redrumcast 002. V dosti divoké session padlo několik nových a velká řada starších a stále oblíbených pecek. Poslechněte si nový díl a dejte nám feedback!


redrumcast_01

Redrumcast 001 – Soldik

Minulý týden se zrodil nápad o nové hudební rubrice, která by ukázala nejen toho typického Redrum DJe, ale i jeho druhou, někdy ne až tak známou, tvář a ne jen toho známého řezníka z klubů, tak jak ho znáte. První Redrumcast namíchal Soldik.


cas1

Casper – 4esa

Redrum chovanec dj Casper namíchal před pár lety mix 4esa, takže komu Casperův promo mix utekl, má možnost si doplnit svůj mp3 přehrávač o další redrumácký set, stejně jako my doplňujeme náš djský archív.


checkmate5

Checkmate – DNB Mix 3

DJ Checkmate se hlásí s novým setem lakonicky označeným DNB Mix 3. Tešit se můžete na např. pecky od The Upbeats, Phace, Rockwella, Gridloka, Spora a mnoha dalších.
 


vje_lir

VJE – touch the jungle minimix

U příležitosti blížícího se Touch The Jungle Ladies edition jsem požádal zástupkyni moravské Redrum crew, aby se chopila prvního TTJ minimixu, který se jak všichni věříme, stane pravidelnou záležitostí. O první liquidfunkový zářez se postarala djka VJE.


zajoch

Sayko – prázdninové mixy

Výhoda toho, že přes prázdniny nemáte do čeho rýpnout je, že se můžete věnovat tomu, na co většinou neni moc času ani trpělivosti a na co jste se už dlouho chystali. Zan Pajko alias Sayko nám tudíž přes prázdniny stihnul namíchat 3 setíky…..


mondays

Soldik – Live Mix @ DNB Mondays

Záznam mého prozatím posledního vystoupení na Free DNB Monday na Flédě. Přestože mix není celý, i tak si můžete připomenout tehdejší atmosféru ve více než hodinovém mixu. Mícháno výhradně z vinylů! Á propos, v listopadu na viděnou!


vje2007

VJE – mix 4 drumandbass.cz

Domácí drumandbassová scéna má silnou převahu chlapů zpoza mixů a tak je velkou vzácností natrefit na opačné pohlaví se sluchátky. Po opravdu dlouhé době se do historie exkluzivních mixů pro drumandbass.cz zapíše další slečna, která si říká VJE.


soldik-grounded mix cover

Soldik – !Grounded miniPromo

Soldik namíchal speciální mix k páteční děčínské !Grounded. Našláplou půl hodinu plnou gigantorů si ovšem můžete poslechnout i vy.


checkmate3

Checkmate – DNB mix (04/2012)

Sekce Music se nám zase o kousek rozrostla. Novým přírůstkem je dnb mix, který si pro vás připravil Checkmate. Takže stahujte, poslouchejte a vychutnávejte.


panzeraugmented

Panzer – Augmented mix (10/2011)

Začíná nám nová klubová sezóna, a Panzer nám ku této příležitosti připravil nový setík. Nebojte se, je to nářez jak se patří, okořeněný tanečníma záležitostma. Takže repráky osolit, ať si to užijou i sousedi. Enjoy!


Sayko_Optimal_Breakz_5(2011)_156px

Sayko – Optimal breakz 5

Jeden z nejdéle hrajících DJs u nás připravil další z mnoha svých výtečných setů. Již popáté se můžete těšit na optimálně poskládaný set s precizními mixy, které vám rozproudí energii v těle.


sach_music

Checkmate – DNB mix (03/2011)

Redrum pro vás má opět další set k poslechu! Nový kousek pochází z dílny DJeCheckmatea, který si pro vás připravil zhruba 50minutovou vycházku do země nikdy nezpomalujícího beatu!


panzer_b

Panzer – Promo mix (01/2011)

Už tak dost obsáhlá sbírka Redrum setů se rozrůstá o další kousek. Novinkou jePanzerův lednový promo mix, neradi se opakujeme, ale opět je to jízda!


pier_v_b

Pier – live @ SSD Fabric Ostrava

S nepatrným zpožděním vám doručujeme vánoční dárek od Piera! Jedná se o záznam jeho setu, který odehrál 25. prosince v ostravském klubu Fabric při příležitosti vánoční edice party Slim Slam Drum! Přejeme příjemný poslech.


pier_brainstorm

Pier – Brainstorm (10/2010)

Máme pro vás další nový set, tentokrát se jedná o zhruba půlhodinovou laskominu od Piera! Brainstorm mix představuje vše, co si můžete od promo mixu přát!


holder_2010b

Holder – Hard Step (10/2010)

DJ Holder přináší nový set. Je svižný a plný elánu — přesně to, co potřebujete k zahřátí v těchto chladných podzimních dnech!


vje_ps

Vje live @ Perverse Slafkof (07/2010)

Sbírka domacích setů se rozrůstá o nového člena. Na živo jste jej mohli slyšet na červencovém Perverse Slafkof open airu a nyní přichází jeho digitální comeback! Jedná se o neuvjeřitelně líbivou záležitost! Vje ftw!


sng4b

Hrr.nec – Smash & Grab It!

Tentokrát svou troškou do mlýna přispěl dj Hrr.nec, který do světa vypouští set, který umíchal pro nedávno proběhlou akci Smash&Grab it! Těšit se můžete na pro Hrr.nce typickou řádně vyskákanou selekci se spoustou nejen ragga vokálů.


pier_ad

Pier – Atmospheric Diffusion

Po dlouhé pauze se na netu objevuje nový set od DJe Piera! Vyplatilo se čekání? Ano, samozřejmě! Co jiného byste taky od Redrumu čekali, no řekněte? Koňská dávka hlubinné emulze aneb Atmospheric Diffusion! Deep, down and heavy!


xm

X.morph – drumix dnb mix (03/2010)

DJ X.morph vyvěšuje na internetovou nástěnku nový set Drumix dnb mix! Nálepka “X.morph” bývá známkou té nejvyšší kvality a nejinak je tomu ani v tomto případě!


hold

Holder – Light Dream mix

DJ Holder, lamač beatů i dívčích srdcí, vypouští do světa nový studiový mix se jménem Light Dream. To, co název naznačuje, tracklist potvrzuje – čeká na vás zhruba hodinová jízda po snových krajinách.


xm_12.2009-dnb-mix

X.morph – 12.2009 dnb mix

Vánoční dárek od X.Morpha doráží s předstihem pár dnů. Pokud si chcete na chvíli odpočinout od koled, ale přesto se nechcete úplně vzdát vánoční atmosféry, doporučujeme x-mas mix od X.Morpha aneb triple X!


sach_music1-156x156

Checkmate – Tekno mix

Redrum pro vás má opět další set k poslechu! Tento kousek pochází z dílny DJe Checkmatea, který si pro vás tentokrát připravil vycházku do země trochu rychlejšího tekno beatu.


pan1

Panzer – Next Level [SK] Promo Mix

DJ Panzer přináší další ze svých výborných setů, od kterých se nedá čekat nic jiného než kvalitní nášup tvrdých beatů podpořených přesnými mixy.


dread01_156

Dreadnot – Hi I’m Dreadnought

Exkluzivní zpověď DJe Dreadnota. Ve své zhruba 3/4hodinové hudební konfesi odhaluje široké veřejnosti své niterné tužby a prstem ukazuje na všechny své hudební milenky i platonické lásky. Buďte při tom!


xm_slow-down_pt2

X.morph – Slow Down pt2 3.2009

Kladné ohlasy sklízející Slow Down mix pt1 od X.morpha se dočkal svého pokračování! Co o něm říká sám autor? “Radši méně než více a asi spíš slow-up než slow-down,” tvrdí xm. Potřebujete snad vědět víc?


panzer_vo4a_156

Panzer – Vinyl Offensive 04

Odér smrti se nese vzduchem. Rudý měsíc zavěšený vysoko na obloze nevěstí nic dobrého. Dnes v noci poteče krev proudem. Panzer sedí v zákopu a mlčky kontroluje uzávěr svoji pušky. Dnes nesmí zklamat. Příliš mnoho je v sázce. Čtvrtá vinylová válka je tu!


xm_slow-down_pt1

X.morph – Slow Down pt1 11.2008

Kdo jiný než X.morph pro vás uklohnil něco sladkého na zub. Předvánoční kalorická puma vás vybičuje do nevídaně utlumené polohy, ze které se horko těžko leze zpátky. Každopádně zkuste nového X.morpha, stojí to za to!


hold

Holder – New World

DJ Holder pro vás přichystal nový svěží mix s optimisticky laděným názvem New World. Co vás čeká, co vás nemine? Vystřídá se tam toho hodně, od Mystifa přes Zinca až po Proketa a Deniuse. Nu, s chutí do toho.


hrrnec_moltenlounge

Hrr.nec – Molten Lounge

DJ Hrr.nec vyrukoval s novým studio setem Molten Lounge. Velmi příjemná selekce, žádné zbytečně uloudané mixy a sympatická délka (jen tři čtvrtě hodiny) dělají z Molten Lounge příjemné zpestření dnešních parných dnů a večerů.


l_8662b729cad54632ae3fd0b62a135aa5

Hrr.nec – Ragga Jumps Promo Mix

DJ Hrr.nec, uveřejňuje svůj první studio mix. Na míru šitý název Ragga Jumps do posledního záhybu zcela jistě vystihuje 60. minutový taneční maratón, do kterého se odvážně pustil. Na co ještě čekáte?


pier2

Pier – Neuropointed

Set ve znamení neurofunku obsahuje klasiky tohoto žánru – Corrupt Souls, z tvrších věcí je jasným favoritem Calyx a dále objevíme třeba matadory Cause4concern.