PANZER – BAD ASS BEATZ 4

Zdar všeci, po kratší pauze zde máme první letošní díl Bad Ass Beatz. Doufám, že všichni přežili příchod nového roku ve zdraví, a do toho nového přeju všem hodně kvalitních parties, povedených mixů a výborných nových releasů!

 

 

1) Prolix – Visualize
Prolix je producentem, kterého netřeba představovat. Na dnb scéně působí nějakých osm let a za tu dobu nastřádal spoustu releasů na různých labelech, včetně Renegade Hardware, Virus či Bad Taste. Jeho tracky jsou většinou směsicí Neura a Techstepu – tvrdé, temné a nabité energií. Jeho track Crater, který vydal v roce 2005 s Nocturnalem, již dnes dosáhl legendárního statusu. Proto je jeho nový kousek Visualize trochu překvapením – vybočuje z řady neuro masakrů a nastavuje posluchači vlídnější tvář. Zůstává kvalitní Prolixův zvuk, který je doplněn vokálovými prvky v pozitivně naladěném tracku. Prolix odvedl opět kvalitní práci a tento track určitě nenechá žádný dancefloor chladným. Pokud vás Prolix doposud pro svou ukrutnost odrazoval, možná nastal čas dát mu prostor.

[pro-player type=”MP3″]http://www.youtube.com/watch?v=XDMA8d716lI[/pro-player]

 

2) Cause 4 Concern – Dead Planet
Cause 4 Concern jsou poslední dobou vcelku plodní a daří se jim stále po všech těch letech vydávat (už od 1999!) zajímavé, originální a fungující tracky. Dead Planet je toho důkazem. Jde o ukázkovou neuro jízdu, která nás zavede na desolátní planetu zničenou orbitálním bombardováním. Depresivní atmosféru ruší jen tu a tam zvuk přelétajícího bombardéru v podobě synťáku, který krájí posluchače na vodorovné plátky. Výborně odsypávající žáležitost, která se bude dobře míchat do tracků s kompatibilní atmosférou. Pro fanouška Neurofuku must have záležitost do bagu. Jen tak dál, C4C.

[pro-player type=”MP3″]http://www.youtube.com/watch?v=p5T38Psi8hk[/pro-player]

 

3) The Sect – Underworld
The Sect na sklonku roku 2011 vydali nové album The Fractured State LP. Underworld sice není titulní skladbou, ale dle mého názoru jde o skladbu z alba nejpovedenější. Toto je the Sect v nejlepší formě, po několika letech opět dokazují že stále mají co je potřeba k tomu , aby vládli techno/dnb sektoru světových dancefloorů. Tento track vás zavede do podsvětí, ze kterého se vám nebude chtít zpět. Na tomto zájezdu do temnot uslyšíte vřískot zombií a jiných nemrtvých v krásné symbióze synťákových melodií a našlápnutých bicích, které vám nedají vydechnout. Doufám že dojde i na vinylový release, jak se na hitovky sluší a patří. Vychutnejte níže:

[pro-player type=”MP3″]http://www.youtube.com/watch?v=A3JgdgOGJ2U[/pro-player]

 

4) Thomas Krome – Shockabuku Vol 2A (the Sect remix)
Druhý track z alba Fractured State, který si představíme, by se dal označit za typickou “Kemalovinu”. Track navazuje na zlatou éru Neurofunku a podporuje synťákový orchestr dynamickými beaty, staví na tom, co funguje a dotahuje k dokonalosti. Sect ve svém remixu povznesli track na novou úroveň a udělali z něj něco, co je schopno trhat danceflooristy na malinkaté kousíčky (jak je u nich dobrým zvykem). Skutečná lahůdka pro milovníky neura a techstepu, kteří se slzou v oku vzpomínají na Kemala, Corrupt Souls a jim podobné. Njoy!

[pro-player type=”MP3″]http://www.youtube.com/watch?v=_S8egzPeRIk[/pro-player]

 

Autor: PANZER

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*