PANZER – BAD ASS BEATZ 5

Zdarec,

tak tady máme jaro a proto je potřeba začít pozitivně. Dnes se tedy podíváme na záležitosti veselejšího rázu, abychom trochu zpestřili jídelníček nabízených lahůdek k poslechu i tanci.

 

Furney – I will be where you are

Tento britský producent mé pozornosti prozatím unikal, nicméně tímto kouskem o sobě dal hlasitě vědět. Příjemný pozitivně laděný odsypávající track melancholických nálad je přesně to, co člověk potřebuje za jarního deštivého jitra. Motivy jsou jednoduché a nepřeplácané, dobře se doplňující.  Snese jak domácí poslech, tak může obstát i na akci – díky macaté base. Vychází na Black Reflections Records pod číslem 001. Keep it up Furney!

[pro-player type=”MP3″]http://www.youtube.com/watch?v=K7xVH0xkSJ8[/pro-player]

 

Fred V – Paradise

Fred V aka Fred Vahrman je producent rovněž z britských ostrovů. Track Paradise kombinuje mixovaný vokál s klavírovým motivem a výsledkem je pravá pozitivní jarní jízda – lehký vokálek zpěvačky vábící k jarnímu skotačení mezi čersvě rozkvetlými sněženkami – ovšem záhy podpořen pořádně našlápnutou basou. Jako celek funguje výborně, nájezd je proveden profesionálně a zaručeně rozpaří nejeden dancefloor. Vychází na Talkin Beatz coby 001.

[pro-player type=”MP3″]http://www.youtube.com/watch?v=mfewX_huWIg[/pro-player]

 

Genetic Bros – Apollo

Pavel Zhigarev aka Genetic Bros je mladý 24letý producent z Moskvy. Appolo je track hodný svého názvu – nájezd má podobný odpich jako odpálená raketa a to co pak předvádí basa se synťákem je neskutečné. Jde sice o prudce mainstreamovou záležitost ale velice zkušeně udělanou, která bude masakrovat nic netušící danceflooristy po celém světě. Horší to může být v mixu kdy přes výrazný motiv může být problém lehce mixovat, ale zkušení DJs si jistě poradí:) Vychází na Viper Recordings pod číslem 037.

[pro-player type=”MP3″]http://www.youtube.com/watch?v=kSPUCDpC1TA[/pro-player]

 

Dub Elements & Erre – Pop Im (The Panacea VIP)

A na závěr si dovolím lehkou prasárničku:) Německého Panaceu jistě všichni dobře znáte. Tentokrát si vzal do parády track od Dub Elements&Erre a udělal z něj cosi, co dělá čest jeho jménu. Relativně dlouhý nájezd má obrovskou gradaci a rozjede se v monstrum mezi tekknem a dnb, stříkajícím adrenalin na všechny strany. V mixu funguje výborně neboť nemá přeplácané motivy a rovná basa sedí do lecčeho. Vychází na PRSPCT Recordings pod číslem 016.

[pro-player type=”MP3″]http://www.youtube.com/watch?v=qHJyUjyQQEw[/pro-player]

 

Autor: PANZER

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*