dnbdna_07062013-ico

Páteční oldies párty čili DNB DNA na Favále

Taky se Vám líbil lednový Stepslet, kdy Faválem zněly postarší a legendární dnb pecky? Na opáčko takovéto retro vinylové dnb párty se můžete těšit v pátek 7.6. na dalším vydání DNB DNA, kde se opět budou hrát dnb desky z let 1990 až 2005.

 

 

Z matičky stověžaté dorazí praotec české dnb scény dj Koogi, zakladatel Shadowbox crew, který si na dnáčko slíbil připravit extra selekci starých dobrých techstepů.

Z druhé věhlasné pražské party Drumandbass.cz dorazí dj C.N.B, který standardně v bagu vozí desky dřívějšího data vydání, proto naše pozvání s radostí přijal.

Zbytek osazenstva doplní brněnská Redrum crew a to v opravdu vytříbeném složení. Společný b2b set si střihnou dva veterání nejen brněnské ale i české dnb scény. Ano ano, Sayko a X.Morph ve společném setu na Favále. Po dlouhé době opráší desky již nehrající člen Redrumu dj Chiastic, který již teď pilně cvičí, aby Vám ukázal, že nepatří do starého železa. Ani tentokrát nebude chybět Hrr.nec, který vás tentokrát hned ze startu rozhopsá při obíhačce za gramcema s Mushkou, takže se můžete těšit na spoustu veselých a skákavých melodií.

Lineup:
20:30 – Hrr.nec b2b Mushka
23:00 – Koogi
00:30 – C.N.B
02:00 – Sayko b2b X.Morph
04:00 – Chiastic

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*