ps2013-nahled

Perverse Slafkof, 19.-21.7.2013 @ Černvír by Maniczka

Rok se sešel s rokem a openair Perverse Slafkof, na který jste všichni čekali, je úspěšně za námi. Počasí vyšlo skvěle, zábavy bylo občas až přespříliš a kdo si nestihl zaznamenat všechno, co se událo, snad mu tímto trochu osvěžíme paměť.


nahled

DNB DNA, 7.6.2013 @ Faval by Maniczka

Jedna z mála brněnských akcí, kde se celý večer točily pouze gramofony a na nich staré vály z dávných let. Z prahy navíc dojeli redrumu pomoct i Koogi a CNB, kteří předvedli vynikající show, zde naleznete aspoň obraz.


thumb

Protestfest 2013, 25.5.2013 @ Anthropos by Maniczka

Fotoreport z pravidelné brněnské protestní párty. I přes nepřízeň počasí bylo opět plno na všech zablácených “parketech” a místní vegeburgery naštěstí opět neztratily nic na kvalitě. Kdo nebyl, o dost přišel, tak aspoň fotky a za rok naslyšenou.


nahled

Break4Beats with Roni Size, 26.4.2013 @ Fléda

Fotoreport od Maniczky z hodně povedené párty na Flédě, kde tentokrát zavítal jeden z guru DNB a to samotný Roni Size. Hlasový doprovod mu dělal MC Tonn Piper. Dále byl ke slyšení výborný set DJ LIXXe a zbytek lineupu doplnili členové Redrumu.


nahled

Bassinfection, 12.4.2013 @ Zbrojovka by Maniczka

Na zbrojovce se opět konala všemi očekávaná akce Bassinfection, která s sebou tentokrát přivezla jako hlavní hvězdu další legendu drumandbassové scény a to Technical Itche. Za zmínku stojí určitě také Technimatic a spousty dalších účinkujících.