10let

Redrum slaví 10. narozeniny s novým webem!

Jihomoravská drumandbass crew Redrum slaví letos 10 let své existence a k narozeninám si rozhodla nadělit zbrusu nový web a dokonce nové členy! Přečtěte si o historii Redrum webu a nových členech něco víc …

 

 

Domovské stránky Redrum crew byly založeny v roce 2002 a zpočátku sloužily v podstatě jen jako odkladiště setů. K zásadní změně došlo až v červenci roku 2004, kdy stránky dostaly nejen nový vzhled, ale začaly také informovat své návštěvníky o aktivitách Redrumu a české drumandbassové scéně obecně.

Zhruba půl roku na to došlo k dalšímu upgradu webu, vzhled zůstal víceméně stejný, ale přibyla spousta nového obsahu a rubrik. Další významná změna (obsahová i grafická) nastala až v květnu roku 2006, kdy Redrum představil svoje nové stránky. Verze z roku 2006 vydržela s drobnými úpravami a aktualizacemi až dodnes. A nyní, po pěti dlouhých letech, dochází opět k další životní etapě, a to nejen webu samotného, ale i celého Redrumu.

Během svého desetiletého působení na sebe Redrum nabalil spoustu osobitých DJs, které spojovala nejen vášeň jménem drumandbass, ale především chuť a odhodlání podávat kvalitní výkony za gramofony (CD playery…) a mixem.

Bohužel několikrát musel Redrum říci svým členům i sbohem (a někdy neměl ani na výběr, R.I.P., Adame), nově příchozích bylo ale vždy více, a tak se počet členů Redrum crew od svého založení do dnešního dne více než ztrojnásobil, za což patří i dík našim příznivcům a fanouškům d‘n’b obecně — nebýt vás, Redrum by dnes nebyl tím, čím je.

Ale dost už vzpomínání a pojďte si radši prohlédnout náš pěkný nový web! Máme pro vás připraveno několik nových vylepšení, které jistě přijdou vhod (možnost poslechu setů přímo ze stránek; propojení s Facebookem a Twitterem…), ale hlavní novinkou je nová sekce Redrum Week Journal, která bude hostit d‘n‘b „sloupky“ od vašich oblíbených Redrum DJů a DJky. Jde vlastně o takové miniblogy, kde se dozvíte např. aktuální TOP 5 skladeb či setů toho či onoho DJe ze stáje Redrum a mnoho dalšího.

Všichni jste k nám srdečně zváni a máte-li jakékoli připomínky, dotazy, přání či vzkazy (nebo si chcete jen postěžovat na úterní opice z Free DNB Mondays na Flédě), nestyďte se a napište nám na BOARD, rádi vaše otázky zodpovíme.

A ještě pro vás máme jedno narozeninové překvapení: Redrum crew má nové členy! Do našich řad přibyl dj a producent SAYKO, promotér a dj CASPER a také dj WIIT. Srdečně všechny vítáme!

Doufáme, že se vám bude nový web (a na nové adrese WWW.REDRUMCREW.CZ) líbit stejně tak jako nám. V každém případě nám dejte vědět prostřednictvím ankety.
Ještě jednou děkujeme za vaši podporu a přízeň a na viděnou na parketu!
Vaše Redrum crew

text: acid

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*