redrum

Stepslet w/ L33, Anatomix & Symplex

Miláček Eatbrainu L33, vídeňský drsňák Anatomix, česká neuro star Symplex a supersilný brněnský support nás totálně rozsekají na našem oblíbeném Faválu.

 

 

L33

Producentské schopnosti tohoto mladého talentu umístily Bulharsko na drumandbassovou mapu. Své přísné bassovky vydal na labelech jako Program (RAM), Eatbrain, Rise Audio, Titan, Citrus či Avantgarde.

Je mu sice jenom něco málo přes 20, ale za tu dobu si si stihl vysloužit chválu od leadrů scény jako Andy C, DJ Hype, Dillinja a od mnoha dalších. L33 nepřestává zdokonalovat svůj futuristický sound, jak se můžeme přesvědčit v každém dalším vydaném tracku.

V roce 20013 track “Discrete” zakomponoval Andy C do své kompilace Nightlife 6, což L33 vystřelilo na hvězdnou úroveň. Andy mu totiž vydal první single na Programu, což je sublabel RAM Records.

Rok 2014 mu přinesl další zlomový bod kariéry. Single Melt/Let Loose mu totiž vyšel na labelu Addictive Behaviour. Na konci roku mu vyšel track Saviour jako exkluzivka na albu D&B Areny. V letech 2015 a 2016 se L33 věnuje kariéře DJe a producenta naplno a my se můžeme kochat jedním releasem za druhým na Eatbrainu a ostatních neurofunkových labelech.

Co předvede na Faválu bude beze sporu totální nářez!

FINAL

AnatomiX

Energetické, emocionální, surové. Takto sebe charakterizuje vídeňské duo AnatomiX. Mike a Alex se dali dohromady, aby společně prozkoumali fascinující svět drumandbassu. Ten produkují teprve od roku 2013, ale na elektronické scéně nejsou žádnými nováčky.

K nám dojede zahrát potetovaný drsňák Mike. Hudba je doslova jeho životem. Narodil se do rodiny hudebníků a na bicí a na klavír hrál profesionálně už od mala a se svým otcem se zúčastnil spousty hudebních eventů, kde postupně vstřebával elementární principy nejrůznějších hudebních žánrů.

Od 90. Let hraje techno a downtempo pod hlavičkou legendární Vienna  Scientists  Crew. Produkci a DJing má tedy v krvi vryté už dekády. Byl sice nucen vzít si od hudby pár let pauzu, ale inspirován legendami jako Noisia, BSE, The Upbeats nebo Current Value se rozhodl vrátit a plně ponořit do světa drumandbassu.

No a o drumandbassu mají AnatomiX opravdu hodně co říct. Po hitu “Overcome” musí být každému jasné, že tohle duo má opravdu co nabídnout.

anatom

Symplex

Snad každý český dnb head už slyšel jméno Symplex. Tento mladý Olomoučák patří k nejnadějnějším jménům domácí scény.

Erik Marušinec se dostal k drumandbassu při poslechu Aphroditových pecek. Skutečné zalíbení ovšem našel u tvrdších producentů jako jsou Ed Rush & Optical, Noisia, State of Mind. Po několika letech se v roce 2010 dočkává prvního releasu s tracky “Moments of Terror”, “Era” a “Alone” na Českém labelu Sun Side Recordings.

O rok později přichází první zahraníční release u labelu Abducted Records s trackem Evasion a v roce 2014 se dočkává prvního zářezu na legendarním labelu Disturbed s tří trackovém Ep The Host. Tentýž rok na stejném labelu vydává další 3 tracky “Collabse”, “Strange Game”, “The Cure”, “Directive”.

Rok 2015 byl pro Erika nejúspěšnější. Stává se součástí Hoofbeats Crew a s tracky “Hunter”, “Dessert” na dalším legendárním labelu Citrus Recordings. Track “Hunter” se umístil na 33 místě v Top 100 nejstahovanějších Drumandbassových tracků na Beatportu. Track “Dessert” na to byl ještě o něco lépe a to sice na místě 27 Top 100 Dnb Tracks.

O rok později získává druhé místo v ankětě Czech Drumandbass Awards v kategorii objev roku. Jako DJ zahrál na nezpočtu akcí a je to taky znát. Není pochyb o tom, že nám předvede pořádnou nálož.

erik

Main Stage Support

3 headlineři jsou sice nálož, ale není to zdaleka vše, co může hlavní stage nabídnout. X.Morpha zná každý, ale ne každý ví, že je duchovním otcem Redrumu i Stepsletu. Jeho naprosto unikátní styl míchání tvrdých, energických tracků je naprosto nezaměnitelný a nenapodobitelný. Lamat byl ze zdravotních důvodů nucen na chvíli se stáhnout ze scény, ale nyní je zpět. Společně se Zaionem rozjedou celou akci a při té příležitosti nám zároveň hoši předvedou méně provařené kousky, které oba považují za perly své selekce. No a na závěr nám v b2b setu naloží redrumák Checkmate a promotér oblíbené akce Bassproof Ghostbuster. Takže o zábavu bude postaráno až do ranních hodin!

Na hlavní stagi se budeme moct celou noc kochat projekcí, o kterou se postará VJ Spool. Otevřená bude i druhá stage, kde bude celou noc valit tekno. O pořádný nářez se postarají Digital Airobic a hoši z Lont Vehikl Sound Systému.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Stepslet w/ L33, Anatomix & Symplex

Kdy / When: 19.5.2017
Kde / Where: Brno, Favál
Vstup / Entry: 160/200 CZK
Start: 21:00
Konec / End : 08:00
FB Event: https://www.facebook.com/events/604470229741952/

stepslet01

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*